Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В людському організмі знайшли «пам’ять» на коронавіруси

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Організм людини здатний зберігати «пам’ять» про минулі коронавірусні інфекції, якими перехворів раніше – і ця «пам’ять» здатна допомогти імунній системі боротися з COVID-19. Відповідне дослідження опубліковане на сайті Cell Reports Medicine.

Дослідження провела група американських вчених з Університету Північної Арізони і Дослідницького інституту трансляційної геноміки. Фахівці вивчили імунну відповідь організму людини на кілька коронавірусів і встановили, що COVID-19 може викликати реакцію антитіл, які з’явилися після вже перенесеного коронавіруса до нинішньої пандемії.

На думку інфекціоніста і одного з авторів дослідження Джона Алтін, ці дані можуть означати, що у людей вже може бути певна ступінь імунітету до цього вірусу, який існував раніше. Алтін пояснив, що антитіла можуть «зв’язуватися» з елементами COVID-19.

А імунітет в плані реакції на нього може отримати «допомогу» від контактів з іншими штамами вірусу. Як вважають автори дослідження, отримані дані допоможуть у створенні нових методів діагностики і лікування, а також дозволять оцінити ефективність плазми видужуючих.

Також, на думку вчених, дані дослідження посприяють розробці нових вакцин або інших способів захисту від COVID-19 і його мутацій. Фахівці вважають, що їхні висновки допоможуть пояснити, чому у одних людей коронавірус викликає легкі симптоми або зовсім проходить безсимптомно, а у інших може привести до госпіталізації і смерті.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: