Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Україні відреагували на скандальну заяву Лукашенка

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповідає «казки» про контрабанду зброї з України, щоб відвернути увагу від ситуації всередині своєї держави. Подібні його заяви ніколи раніше не підтверджувалися.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, коментуючи нещодавню гучну заяву Лукашенка.

На запитання, чому Білорусь намагається маніпулювати темою контрабанди зброї з України, речник Держприкордонслужби відповів:

«Найімовірніше, такими заявами вони хочуть відвернути увагу від внутрішньої ситуації у своїй країні. На моїй пам’яті щонайменше три заяви були зроблені в подібному ключі саме Лукашенком. Але в жодному випадку не було отримано підтвердження таким словам. Натомість ми спостерігаємо зменшення виявлення зброї на кордоні з Білоруссю як минулого року, так і цього. За 11 місяців цього року лише 48 одиниць зброї було виявлено на кордоні з Білоруссю. Разом з тим, якщо її кваліфікувати, то це більше травматична зброя, мисливська, при тому що 10 одиниць везли з території Білорусі».

Демченко запевнив, що українські прикордонники мають достатньо сил, щоб контролювати кордон з Білоруссю в умовах політичної кризи в сусідній державі.

На його думку, слова Лукашенка про українську зброю – «це більше казки».

«Якщо вчинено порушення з боку України, а білоруські прикордонники затримали, то вони мають інформувати про те, що сталося порушення, й наголосити Україні, що треба пильніше охороняти кордон. Ми не спостерігаємо таких заяв, які б підтверджували затримання по той бік кордону», – сказав Демченко.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко 25 грудня заявив, що білоруські спецслужби затримали «терористичну групу» яка начебто везла контрабандою з України «тонни зброї».

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: