Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Україні хочуть припинити реформу інтернатів

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Чиновник заявляє про можливе звуження реформи лише до окремих закладів

Офіс уповноваженого з прав людини отримав на погодження проєкт розпорядження Кабміну, яким можуть скасувати реформу інтернатів в Україні. Про це повідомив дитячий омбудсмен Микола Кулеба в Фейсбук.

За словами омбудсмена, цей документ у разі прийняття фактично припинить  реформу інтернатів. У проєкті розпорядження Мінсоцполітики пропонує «відтермінувати» до 2026 року припинення влаштування до інтернатів дітей віком до 3-х років. Раніше це було передбачено стратегією до 2020 року й було одним із ключових пріоритетів.

Також документ виключає з реформи 70%  інтернатних закладів системи освіти. Таким чином реформа звужується лише до будинків дитини (реформу яких відтерміновують до 2026 року), дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту (для дітей з важкими формами інвалідності) та дитячих будинків системи освіти.

Водночас Кулеба додав, що в дитячих будинках системи освіти станом на 01 січня 2020 року залишалось 1057 дітей, що становить менше ніж 1% від загальної кількості дітей в інтернатах.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: