Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Глава партії «Слуга народу» Корнієнко назвав найуспішніші реформи року, що минає

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Голова партії «Слуга народу», народний депутат України Олександр Корнієнко визначив дві найважливіші реформи року. На його думку, завершення децентралізації та відкриття ринку землі, є одними з найбільш успішних у 2020 році.

Відкриття ринку землі та завершення децентралізації в Україні є одними з найбільш успішних реформ у 2020 році. Завдяки завершенню реформи децентралізації місцеві вибори проходили з новим адміністративно-територіальним поділом. Про це заявив голова партії «Слуга народу», народний депутат України Олександр Корнієнко в ефірі телепрограми «Право на владу» напередодні.

«Найголовніше, що в громади спустилися повністю гроші, чого не було до цього. З’явилися прямі міжбюджетні відносини — громади отримують гроші безпосередньо з бюджету. Раніше така можливість була тільки в містах обласного значення, а зараз — є у всіх», — сказав Корнієнко.

Також, однією з успішних і необхідних, він назвав земельну реформу. Корнієнко вважає, що потрібно відтворити Міністерство аграрної політики, що має сприяти якіснішому завершенню земельної реформи. При цьому він додав, що для створення міністерства не потрібно виділяти додаткові кошти. Воно створюється в рамках чинного бюджету Міністерства економіки та розвитку. Також глава партії зазначив, що Раді вдалося залишити 13% акцизу від продажу пального в бюджетах місцевих громад.

Раніше нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко запропонував спікеру Дмитру Разумкову окропити Раду святою водою. Також ASPI news повідомляло, що голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія накричав на Тищенка за запізнення на голосування за проєкт державного бюджету.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: