Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВВАЖАЄ, ЩО ПІДСТАВ ДЛЯ ВИЗНАННЯ «ЗЕЛЕНОГО» ТАРИФУ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ НЕМАЄ – УАВЕ

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Українська асоціація відновлюваної енергетики отримала відповідь від Керівника Апарату Офісу Президента України на свій лист Президенту України Володимиру Зеленському щодо конституційності «зеленого» тарифу. У документі повідомляється, що Президент Зеленський вважає, що підстав для визнання «зеленого» тарифу неконституційним немає.

Лист із позицією Президента стосовно конституційного подання 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень Законів України «Про альтернативні джерела енергії» та «Про ринок електричної енергії», якими запроваджений механізм стимулювання розвитку «зеленої» енергетики, було надіслано до Конституційного Суду України. Фото: пресслужба УАВЕ «У своєму листі Президент, зокрема, зазначає що оспорювані положення Законів України визначають засади встановлення «зеленого» тарифу з метою стимулювання розвитку відновлюваних джерел енергії, і наголошує, що розвиток відновлюваної енергетики, у тому числі шляхом економічного стимулювання, є питанням енергетичної безпеки», – йдеться у повідомленні.

На підставі аналізу положень Конституції України та юридичних позицій Конституційного Суду України у позиції Президента зроблено висновок, що підстав для визнання «зеленого» тарифу таким, що не відповідає Конституції України, немає.

Источник: https://kosatka.media/uk/category/vozobnovlyaemaya-energia/news/zelenskiy-schitaet-chto-osnovaniy-dlya-priznaniya-zelenogo-tarifa-nekonstitucionnym-net-uave

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: