Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленський пояснив, хто платитиме за вакцини від COVID-19 

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Президент Володимир Зеленський вважає, що блокувати платну вакцинацію було б неправильно. За словами президента, компанії, які будуть поставляти в Україну вакцину, просять відкрити для них комерційний ринок.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні можна буде можна буде платно вакцинуватися від коронавірусу. Про це глава держави заявив в інтерв’ю виданню «Фокус».

Президент нагадав, що на 8 мільйонів доз буде безкоштовна вакцина COVAX. За його словами, українці мають зрозуміти, що за один день не можна забезпечити 10 мільйонів людей вакциною, адже всі країни борються за отримання вакцини. «Я хочу, щоб в січні ми отримали 100-200 тис. доз. Але нам доведеться дуже сильно попрацювати, щоб люди пішли вакцинуватися», – додав президент.

Зеленський підкреслив, що платитиме за вакцину і додав, що нічого безкоштовно як президент не бере. У країні є пріоритетні групи населення – це бідні люди, лікарі, армія, вчителі, люди з важкими хворобами. «Тому такі, як я, будемо вакцинуватися за свій рахунок», — резюмував президент.

Раніше у МОЗ заявили, що в Україні вакцину від коронавірусу отримають 23 мільйони чоловік. Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що МОЗ веде переговори з виробниками вакцин проти COVID-19 щодо прискорення поставок в Україну. За словами Степанова, крім ініціативи COVAX, є домовленості з провідними виробниками вакцин.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: