Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленський призначив нового гендиректора «Укроборонпрому»

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Президент Володимир Зеленський призначив колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну «Укроборонпром».

Відповідний указ №532/2020 від 3 грудня розміщений на сайті глави держави.

«Призначити Гусєва Юрія Веніаміновича генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром», — йдеться в документі.

Іншим своїм указом президент увільнив Ігоря Фоменка від виконання обов’язків гендиректора держконцерну «Укроборонпром».

Реформування «Укроборонпрому»

  • 6 жовтня президент звільнив Айвараса Абромавичуса з посади голови державного концерну «Укроборонпром» і призначив тимчасовим керівником концерну Ігоря Фоменка.
  • У серпні віце-прем’єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський анонсував трансформацію держконцерну «Укроборонпром» і зміну його менеджменту.
  • Державний концерн «Укроборонпром» створено в 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві. До складу концерну входять близько 140 підприємств ОПК України.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: