Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Знімуть санкції з Росії: Зеленський пояснив, чому важливо дотримуватися Мінських угод щодо Донбасу

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Володимир Зеленський, президент України, запевнив, що Україні дуже важливо виконувати угоди, які були підписані у Мінську. У іншому випадку санкції з Росії знімуть.

Наразі усіх пунктів Київ дотримується, а процес гальмується не Україною. Про це керівник держави повідомив 25 грудня в інтерв’ю «Фокусу».

Україна не може вийти з мінських домовленостей. Усі норми необхідно виконувати та дотримуватися попередніх угод. У іншому випадку з Росії можуть зняти санкції й тоді виникне негативна ситуація. 

Зеленський додав, що йому не подобаються угоди, які були підписані у Мінську. Президент все же наголосив на чіткому дотриманні угод: «Але особисто я б вийшов».

Друга частина угод була підписана у Мінську у лютому 2015 року. Тоді учасники перемовин домовилися виконувати усі пункти щодо урегулювання конфлікту на Донбасі.        

Раніше ASPI news повідомляло, що Зеленський пояснив, що усіх мобілізовуватимуть у разі нападу Росії з Криму. Також президент пояснив відсутність телефонних перемовин із російським керівником

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: