Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Клімкін розповів, чи змінилася стратегія Росії за Зеленського

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Колишній очільник МЗС України Павло Клімкін розповів, що Україна пішла на важливі тактичні поступки Росії заради проведення Нормандського саміту в Парижі минулого року. Але до очікуваних змін це не призвело.

Міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін заявив, що Російська Федерація хотіла використати зміну влади в Україні, щоб проштовхнути свій сценарій, який полягає у тому, щоб остаточно встановити свій контроль над Донбасом, а потім і над всією Україною. Тож стратегія Росії жодним чином не змінилася, і змінювати її вони не збираються. 

Клімкін вважає, що заради проведення Нормандського саміту в Парижі влада Зеленського зробила кілька тактичних поступок. Однією з яких було погодження формули Штайнмаєра. На думку дипломата, ця формула не має сенсу поза контекстом дорожньої карти і погоджуватися на неї – це давати Росії козир, щоб потім вона звинувачувала Україну у невиконанні рішень саміту. Президента Росії Володимира Путіна цікавить тільки його сценарій або ніякий. 

Клімкін розповів ESPRESO.TV, що Путін ще півроку тому переключився на підготовку до торгівлі з можливою майбутньою адміністрацією Байдена. «І Донбас вже абсолютно не потрібен. Він готується торгуватися з багатьох питань, зокрема щодо України як такої», — заявив Клімкін. Тому нині Володимиру Путіну аж ніяк не вигідно робити будь-які подальші кроки. Тому все поставлено на паузу, і відбувається стагнація.

Раніше Павло Клімкін заявив, що майбутнє Росії буде дуже складним, і вона буде дуже складним сусідом для України. Дипломат нагадав, що у російському політичному класі вкоренилася ідея, що Україна або має бути частиною Росії, або України не має бути. Також ASPI news повідомляло, що Генасамблея ООН ухвалила українську резолюцію щодо Криму з істотним посиленням положень.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: