Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

КСУ поставив Україну «на край прірви»: Кулеба оцінив ймовірність втрати безвізу з ЄС

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Рішення Конституційного Суду щодо скасування відповідальності за брехню в деклараціях наразі не загрожує Україні у питанні втрати безвізового режиму з ЄС, хоч така імовірність і була раніше.

Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю «РБК-Україна».

З його слів, через рішення КСУ Україна була «на краю прірви». Але завдяки низці рішень керівництва країни державі вдалося уникнути втрати безвізу з Євросоюзом, оскільки «рішення про позбавлення безвізового режиму — це політичне рішення». 

«У день проголошення рішення Конституційного суду КСУ дійсно поставив Україну своїм рішенням на край прірви, внизу якої було написано «втрата безвізу». І пальці вже висіли над прірвою… Але якщо ситуація не буде виправлена, і негативні наслідки рішення КСУ не будуть систематично подолані, всі ці проблеми можуть бути констатовані в наступному звіті Єврокомісії про функціонування безвізу», — сказав голова МЗС.

Дмитро Кулеба додав, що Україна раніше передала національну доповідь щодо виконання умов щодо лібералізації візового режиму і тепер чекає реакції партнерів.

Нагадаємо,

Декларації розбрату: чому Конституційний суд «помножив на нуль» реформи та як влада екстрено рятує ситуацію
суперечливе рішення Конституційного суду щодо скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування збурило суспільство, оскільки воно фактично «обнулює» ключові реформи в Україні й, імовірно, може мати негативні наслідки для держави.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: