Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

МВФ сприймає Україну, як сировинну колонію, – політолог

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Олександр Лазарєв каже, що і діалог з Україною міжнародні партнери ведуть відповідний

МВФ сприймає Україну, як країну третього світу, і ставиться до неї, як до сировинної колонії. МВФ вказує Кабміну, що необхідно робити, а уряд бере «під козирок» і виконує вимоги.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог, коментуючи інформацію про те, що під стінами Кабміну зібралися активісти, які протестують проти зовнішнього управління Україною, зауважив, що Міжнародний валютний фонд та його вкладники сприймають країни третього світу як сировинні колонії. Таке ж ставлення МВФ зараз і до України, констатував Олександр Лазарєв.

«Ось з такими країнами Міжнародний валютний фонд веде зовсім інший діалог, і подібні організації – вони вказують уряду, що необхідно робити. А уряд, відповідно, бере під козирок і виконує, якщо цей уряд зовнішнього управління», – зазначив експерт.

Олександр Лазарєв каже, що є інші організації, де можна брати кредити без політичних умов, проте Україна цього не робить, оскільки перебуває у фарватері західного впливу.

На його думку, якщо українці й надалі протестуватимуть проти зовнішнього управління, а опозиційні партії їх у цьому підтримуватимуть, не виключено, що влада, діючи під впливом міжнародних транснаціональних організацій, може запроваджувати репресивні методи. Політолог нагадав про оприлюднені плівки, які свідчать про те, що представник Офісу президента України обговорював з представником Міністерства юстиції України методи закриття партії Анатолія Шарія та говорив про можливість залучення «Національного корпусу» для тиску на суд.

«Тільки уявіть собі: опозиційні політичні сили, які заважають владі розпродавати суспільне благо, зараз потрапляють під репресії», – зазначив Олександр Лазарєв.

Нагадаємо, 8 грудня під стінами Кабінету міністрів України відбувається акція протесту «Опозиційної платформи – За життя» проти зовнішнього управління з боку Міжнародного валютного фонду, Світового банку і США.

Як повідомляли, під час акції народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович заявив, що до України прийшли завойовники, які під виглядом допомоги вбили українську економіку.

Додамо, раніше повідомляли про те, що 17 листопада президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою та запевнив, що Україна виконала всі умови для перегляду програмиз Міжнародним валютним фондом. 

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: