Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Нездоланна перешкода для російської агресії»: Зеленський привітав з Днем Сухопутних військ України

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Сьогодні, 12 грудня, президент України Володимир Зеленський звернувся до українських військових і привітав їх з Днем Сухопутних військ України. Глава держави назвав українських бійців одними з лідерів військової справи у Європі і подякував їм за службу.

«Ми, українці, можемо насолоджуватися свободою в нашій державі виключно завдяки нашим воїнам, які захищають Україну віддано та з честю. Кожен день нашого спокійного життя в тилу вибороли для нас наші військові, які стали нездоланною перешкодою для російської агресії», — йдеться у повідомленні глави держави, опублікованому на сайті Офіса президента.

Зеленський відзначив хоробрість українських воїнів.

«Так, навіть у XXI сторіччі на світовій мапі все ще залишаються країни, які вважають територіальні експансії важливою складовою свого «успіху». А першими, хто доводить країні-агресору хибність подібних думок, є саме наші національні Сухопутні війська. І доводять вони, до речі, успішно, дохідливо, професійно», — зазначив президент.

Глава держави назвав українських бійців одними з лідерів військової справи у Європі.

«Україна, поза всякими сумнівами, завжди буде вдячною вам за хоробрість, яку ви демонструєте щоденно. Обороняти державну незалежність, право народу бути господарем на своїй землі, самостійно обирати напрямки свого розвитку – це найпочесніше завдання, яке ви виконуєте добросовісно та успішно. Ваш досвід дає змогу вам бути серед лідерів військової справи у Європі», — сказав Зеленський.

Також президент згадав полеглих бійців.

«Україна ніколи не забуде героїв, які віддали свої життя, зупиняючи ворога та забезпечуючи порятунок держави. Пам’ять про наших захисників – це той моральний орієнтир, який не дозволить нам зійти зі шляху незалежності за будь-яких обставин. Разом з усіма українцями впевнені, що воїни Сухопутних військ і надалі надійно стоятимуть на варті нашої свободи як народу.
Дякуємо вам за службу! Слава Україні! З професійним святом вас!», — додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент заявив, що Україна готова до нового етапу розведення військ на Донбасі і розмінування нових ділянок, а також до чергового раунду взаємного звільнення утримуваних осіб. Але Росія блокує виконання домовленостей.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: