Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Обізвав президента х…. і показав це на всю країну: Зеленський подав в суд на відомого телеведучого

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Засідання суду між Зеленським та Поярковим має відбутися в Києві ще до кінця червня Президент України Володимир Зеленський подав в суд на ведучого телеканалу “Прямий” Сергія Пояркова.

Справа буде розглядатися у Шевченківському районному суді міста Києва 30 червня повідомляє РБК Дані про позов з’явилися в реєстрі судових справ. Володимир Зеленський вказаний потерпілим, а Сергій Поярков – обвинуваченим.

Суть позову – погроза або насильство щодо державного або громадського діяча. Більш детального пояснення в матеріалах суднового реєстру немає, але швидше за все позов пов’язаний з тим, що Сергій Поярков дозволив собі нешанобливо відгукуватися про президента в ефірі програми. На початку січня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “Прямий” через скарги на ведучого Сергія Пояркова.

Він в ефірі програми почав ображати Володимира Зеленського і назвав його “маленьким чмом” і “криворізьким ссикунчиком”. Також Поярков дозволив собі грубощі щодо батька президента України та назвав його “тупим”. Варто відзначити, що це не перша конфліктна ситуація у Сергія Пояркова та Володимира Зеленського.

Раніше він назвав президента “брехливым тупорилим сучонком” через те, що Зеленський звернувся до Нацкорпусу і добровольців у Золотому Луганській області на “ти”. За даним фактом відбувся суд і Пояркову обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

У позові було вказано, що Поярков погрожував Зеленському фізичною розправою.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


2 комментария

  1. Владимир Владимир 04.05.2021

    Этот хамло из г. Сумы позорит сумчан. И это не впервые. И где бы он ним был, везде одно, и то же. Он буквально упивается своим бахвальством, и дурью. Поэтому он должен в ПОЛНОЙ МЕРЕ ответить за свое хамство. Как это можно в СМИ говорить такие пакости на первое лицо государства ?! Негодяй, трижды негодяй !!!

  2. Николай Николай 21.06.2021

    Таки хами -коли торкаеться видповидальности .А тим паче в суди.Побачите що вин буде витворяти- и не тильки буде писяти.Вин перетвориться в плазуна. плаксуна.сцикуна и сируна.И нияких помилувань.Вин не пробував сили державних Законив .Показово и на всю катушку.Вин забув що живе в Украини и исть украинський хлиб.И таких ухарив е чимало. На превеликий жаль.Через таких и ЗМИ страдают.Я уявляюб як стидно тим хто його знае.На таких не хочеться тратити часу и уваги.Дякую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: