Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Перша леді відкрила фінал Ігор Нескорених 2.0. Online. Відео

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Сьогодні, 13 грудня, стартував фінал змагань Ігор Нескорених 2.0. Цього року турнір триває віртуально у зв’язку із пандемією. Під час церемонії відкриття учасників привітала перша леді Олена Зеленська.

“Сьогодні ми бачимо яскравий приклад чистого духу, нескореності наших ветеранів. Зізнаюсь чесно, я захоплююсь вами, – зазначила Олена Зеленська. – Ваша мужність та незламність вражають. Вам вдалося створити справжню спільноту. Спільноту, яка поєднана єдиними цінностями, жагою до перемоги, любов’ю до життя. Ми багато говоримо про те, що адаптивні види спорту, інклюзивність, доступність мають стати нормою для нашого суспільства. Тому ваш приклад сьогодні безцінний”.

Перша леді наголосила, що учасники Ігор Нескорених демонструють не тільки спортивні досягнення, а, найголовніше, надихають суспільство.

“Якщо ми працюємо над руйнуванням бар’єрів, що заважають повноцінно жити багатьом людям, то для вас таких бар’єрів здається зовсім не існує”, – сказала Олена Зеленська.https://www.youtube.com/embed/Cb_jpanhXqg?feature=oembed

Зазначимо, що понад 60 військовослужбовців та ветеранів з 15 областей України, представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг.

https://youtu.be/Cb_jpanhXqg

Як вже повідомлялося, організаційна рада Ігор Нескорених-2020 повідомила про їхнє перенесення на наступний рік через пандемію коронавірусної хвороби.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: