Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Російська вакцина може бути небезпечною, адже не пройшла досліджень — лікар

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Вакцина від коронавірусу – це найкращий спосіб боротьби із захворюванням.  При цьому дуже важливим етапом є дослідження препарату, адже вакцина може бути як помічною, так і мати побічні ефекти, про які ми не знаємо.

Про це в ефірі телеканалу НТА сказав голова українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

«Вироблення вакцини — це найефективніший спосіб боротьби з цим захворювання. Це дуже важливий засіб, але він зараз набуває важливого політичного компоненту. Ми бачимо, що є боротьба за першість, хто виготовить цю вакцину, хто її буде продавати і на яку частину світу буде нею впливати», — сказав Олег Дуда.

Медик зазначив, що російська вакцина від коронавірусу «Спутник V» ще не пройшла певні дослідження за вимогами ЄС.

«І ми бачимо чітку різницю власне зі сторони, наприклад, Російської Федерації, в якій виробили вакцину. Немає ще достатньої кількості інформації, чи вона дійсно є такою дієвою, не проведені певні дослідження за вимогами Європейського Союзу. І відповідно немає реалізації. З іншої сторони ми бачимо комерційну складову решти світу — декількох вакцин і компаній, які мають потужності не тільки її придумати, а й провести якісні дослідження. І що найголовніше — мають потужності для її вироблення, адже це має бути велика кількість», — зазначив лікар.

Нагадаємо, у ВООЗ заявили, що внесуть російську вакцину «Супутник V» до переліку рекомендованих вакцин для екстреного використання, якщо препарат відповідатиме обов’язковим критеріям.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: