Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Слуга народу» Шуляк хоче ввести штрафи для політиків, що не говорять українською мовою в публічних виступах

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

В Україні необхідно ввести штрафи для політиків, які не використовують державну мову в публічних виступах. Про це заявила народний депутат України від «Слуги народу» Олена Шуляк у відповідь на ініціативу своїх колег, таких як Максим Бужанський, скасувати штрафи за відмову від використання державної мови у сфері послуг.

Народний депутат від «Слуги народу» Олена Шуляк запропонувала штрафувати політиків, які не розмовляють українською мовою під час публічних виступів. Цю думку вона озвучила в ефірі телеканалу «Україна 24» напередодні.

«Мовне питання — це те питання, яке завжди дуже легко може розколювати суспільство навпіл і давати окремим політикам заробляти якісь окремі бонуси, або ще щось відоме тільки їм. І мені б хотілося відзначити, що ми говоримо про закон, який регулює  питання щодо української мови як державної, який, на мій погляд, потребує захисту», — сказала вона.

Раніше нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко запропонував спікеру Дмитру Разумкову окропити Раду святою водою. Також ASPI news повідомляло, що голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія накричав на Тищенка за запізнення на голосування за проєкт державного бюджету.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: