Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смарт-годинники можуть виявити COVID-19

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Смарт-годинники, а також інші «розумні» носимі пристрої, які безперервно вимірюють частоту серцевих скорочень, температуру та інші фізіологічні показники, можуть визначати коронавірус за кілька днів до появи симптомів. До таких пристроїв відносяться годинники Apple, Garmin і Fitbit.

Дослідження провела низка академічних та медичних установ, зокрема Mount Sinai Health System і Стенфордський університет в США. Останнє дослідження показало, що смарт-годинники Apple Watch здатні виявити COVID-19 до появи симптомів. Девайс помічає незначні зміни в серцебитті людини, що може свідчити про інфікування.

У дослідженнях аналізувалася варіабельність серцевого ритму — різниця в часі між серцевими скороченнями, що також є показником того, наскільки добре працює імунна система людини. У людей з COVID-19 спостерігалася нижча варіабельність серцевого ритму ніж у тих, хто ним не хворів.

У дослідженні взяли участь близько 300 працівників медичного закладу Mount Sinai. Вони носили годинник Apple Watch протягом 153 днів з квітня по вересень 2020 року. Зауважується, що компанія Apple не брала участь в дослідженні.

Вказувати на зміну частоти серцевих скорочень через захворювання на COVID-19 можуть не тільки годинники Apple. Окреме і незалежне дослідження, проведене вченими зі Стенфордського університету показало, що різноманітні пристрої Garmin та Fitbit зафіксували підвищення частоти серцевих скорочень за 9 днів до появи симптомів у 81% учасників.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: