Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Соратник Порошенка очолив Львівську райраду

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

26-річний бізнесмен, кандидат від партії «Європейська Солідарність» Андрій Сулим очолив Львівську районну раду. Його сьогодні, 7 грудня, обрали депутати на першому засіданні новоствореної ради.

Окрім нього на цю посаду претендували ще двоє кандидатів – 68-річний Михайло Сидорович від «Самопомочі» та 35-річна Галина Маївка від «Голосу», пише ZAXID.NET.

На таємному голосуванні Андрій Сулим отримав підтримку від 41 депутат, за Михайла Сидоровича проголосували 12 осіб, а Галина Маївка набрала 10 голосів.

Львів’янин Андрій Сулим має дві вищі освіти – юриста й агронома. У 2016-2017 роках працював у департаменті агропромислового розвитку ЛОДА, а після звільнення зайнявся взуттєвим бізнесом.

Засідання новоствореної Львівської районної ради, до якої увійшли 64 депутати, провели у приміщенні Пустомитівської райради. Найбільше мандатів отримали депутати від «ЄС» – 30. Головою фракції обрали Тараса Жеребецького. «Самопоміч» отримала 13 мандатів, а головою фракції у районній раді обрали Івана Мовчана. «Голос» у раді представлятимуть дев’ятеро депутатів на чолі з головою фракції Галиною Маївкою. Головою фракції «Свобода», що отримала сім мандатів, обрали Ярину Вайду. Ще п’ятеро депутатів – від «Слуги Народу» на чолі з керівником фракції Андрієм Марком.

ЗАзначимо, що Львівська районна рада – це орган місцевого самоврядування, який створили після нового адміністративного поділу Львівської області. Тоді Кабмін поділив Львівщину на сім районів замість 20, створивши новий Львівський район, куди увійшли 23 територіальні громади. Львівська райрада досі не зареєстрована як юридична особа. Це сподіваються зробити до 11 грудня. Новий орган майже не матиме повноважень і займатиметься поділом майна громад.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: