Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Україна планує скасувати заборону на імпорт електроенергії з Росії

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Влада президента Володимира Зеленського хоче знову закуповувати електрику в Російській Федерації.

Про це на своїй сторінці в Telegram повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

“Цього тижня НКРЕКП планує скасувати заборону на імпорт електрики з країн Євразійського союзу. Серед депутатів уже ходять чутки, що рішення готувалося давно і навіть деякі олігархи вже встигли домовитися з росіянами про поставки”, – написав Гончаренко.

Він зазначив, що останні кілька тижнів в парламенті обговорюється питання на законодавчому рівні продовжити заборону на імпорт з Росії ще на 1 рік, поки Україна не приєднається до єдиної з енергомережі ЄС і не від’єднається від Росії. Однак у Зеленського вирішили діяти на випередження і з 1 січня зняти всі бар’єри для російської електрики.

“В Україні достатньо своєї електроенергії, імпорт однозначно призведе до зупинки українських виробників. Кому це потрібно? Чи це черговий реверанс Кремлю? До 2015 року українські чиновники кожного разу перед новим роком змушені були домовлятися з Росією про газ. Тодішня влада зупинила цю ганебну традицію, але я бачу, що ЗЕлені вирішили до неї повернутися”, – резюмував він.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) пропонує з 1 січня 2021 року скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год / місяць.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: