Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Українців просять утриматися від поїздок до окремих регіонів Великої Британії

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

У зв’язку із поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання на новий штам коронавірусу, посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії. Про це 21 грудня повідомляється на стронці посольства України у Великій Британії.

У повідомленні зазначають, що у цих регіонах, починаючи з неділі, 20 грудня, запровадили четверту категорію (Tier4) локального локдауну. Українцям, які вже перебувають у районах, найбільше уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними та обережними, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади.

Нагадаємо, що 20 грудня світ дізнався про нову мутацію коронавірусу. Вперше її виявили у Великій Британії. Новий штам назвали більш заразним на 70%. 

Водночас, за даними ВООЗ, станом на 20 грудня за межами Великої Британії зафіксували 11 випадків інфікування мутованим вірусом — дев’ять у Данії, та по одному у Нідерландах та Австралії. 

Низка країн зупинила авіасполучення з Великою Британією, а у самій країні запровадили більш жорсткий карантин, особливо у регіонах на південному сході Англії.

У ВООЗ зробили заяву, що вірогідність модифікації коронавірусу збільшується зі зростанням випадків його передачі, а під час мутацій він поступово пристосовується до організму людини. Водночас у ВООЗ сумніваються, що новий штам вплине на ефективність вакцин.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: