Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Мінсоцполітики повідомили, скільки українців отримали карантинні виплати

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

У грудні 2020 року уряд прийняв постанову, згідно з якою застраховані особи (наймані працівники і ФОПи) змогли отримати часткову компенсацію в сумі 8000 гривень за втрату доходу у зв’язку з введенням карантину. З початку програми до Нового року виплати отримали майже 500 тисяч українців.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна в коментарі «Укрінформ».

Ще 100 тисяч фізичних осіб-підприємців, які відносяться до 1-ї та 2-ї груп платників податків, в кінці грудня отримали допомогу на дітей.

«Уряд відновив в листопаді та грудні 2020 року виплату допомоги на дітей ФОП, які відносяться до 1-ї та 2-ї груп. Також 100 тисяч ФОП отримали цю допомогу в кінці грудня минулого року. Важливо, що всім підприємцям, які отримували такі виплати навесні, їх перепризначали автоматично, без подачі нової заявки і необхідних документі », – сказала Лазебна.

Ті, хто не звертався раніше, змогли отримати допомогу на дітей, подавши до 15 грудня заяву і необхідні документи.

Програмою президента щодо карантинних виплат отримали можливість скористатися 700 тисяч українців.

«Більше 700 тисяч людей могли скористатися цією програмою. Як і обіцяв президент України, ще до Нового року виплати отримали майже 500 тисяч осіб», – розповіла голова Мінсоцполітики.

Платники єдиного податку першої групи за періоди з 1 по 31 грудня 2020 року і з 1 січня по 31 травня 2021 були звільнені від нарахування обчислення та сплати ЄСВ, додала Лазебна.

«Важливо, що ці місяці несплати внеску включаються до страхового стажу», – зазначила міністр.

Кабінет Міністрів в квітні 2020 прийняв постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою передбачено надання фінансової допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої, другої груп платників єдиного податку.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства виплатило роботодавцям одноразова допомога на період січневого карантину. У відомстві уточнили, що в цілому було подано майже 7000 пакетів документів на допомогу для більш 163 000 чоловік.

В 2021 році в Україні в кілька етапів зростуть пенсії, а виплати для малозабезпечених багатодітних сімей вже збільшили вдвічі, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

В Україні стартувала ще одна програма компенсації для бізнесу в зв’язку з посиленням карантинних обмежень. Це одноразова компенсація суб’єктам господарювання сплаченого у 2020 році Єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: