Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Порошенка вимагають збільшити в бюджеті видатки на субсидії

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» вимагає негайно збільшити видатки на субсидії, передбачені в бюджеті на 2021 рік, у зв’язку з невмотивованим підвищенням цін на газ.

Про це йдеться в заяві партії на офіційному сайті.

«Уряд Зеленського скоротив видатки на субсидії, які є дієвим механізмом соціального захисту незаможних громадян від ринкових тарифів. У порівнянні з 2018 роком обсяг субсидій зменшився майже удвічі. Його урізали з 71-го млрд грн до 36 з половиною млрд грн», — йдеться в заяві «Євросолідарності».

Як зазначається в заяві, видатки на субсидії можуть падати лише у двох випадках: або при зниженні цін на енергоносії, або при зростанні доходів громадян.

«Перше, що ми вимагаємо зробити у цій ситуації — збільшити видатки на субсидії та ухвалити відповідні зміни до Державного бюджету вже на першому в цьому році засіданні Верховної ради. Дуже складна тарифна реформа 2014-17 років, яку впроваджували уряди Яценюка та Гройсмана, була частиною боротьби за енергетичну незалежність від Росії, і ми важкою ціною «зіскочили» з російської газової голки», — говориться на сайті.

У «Європейській солідарності» не виключають, що теперішнє підвищення ціни на газ є частиною багатоходівки, в якій «російська агентура спробує повернути Україну в енергетичну кабалу до Москви».

«Недарма п’ята колона вже домовляється про нібито знижку на нібито дешевий російський газ. Досвід вчить: це закінчується ще гірше, ніж дешевий сир у мишоловці — російськими танками на вулицях українських міст», — резюмують у Порошенка.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: