Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«У Путіна наступників не буде»: екс-політв’язень СРСР напророкував Росії сумне майбутнє

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Володимир Путін може стати останнім президентом Російської Федерації, оскільки до чергових президентських виборів 2024 року РФ як держава може припинити існування.

Таку думку «Обозрєватєлю» висловив екс-політв’язень СРСР, глава Фонду «Stop Inform Terror» (США) Герман Обухов. «Швидше за все, жодного наступника не буде. Коли розсиплеться Росія, про яких наступників Путіна можна говорити?» – зауважив він.

У цьому контексті він провів паралель з розвалом Радянського Союзу. «Хто був наступником у Горбачова? Нікого. Єльцин не був наступником – він став президентом Росії», – нагадав політик.

За його оцінками, 2021 року в Росії, найімовірніше, не відбудеться зміни влади, Путін залишиться на посаді. «У мене є сумніви, що 2021 року Путін раптом зникне. Не тому, що він такий сильний, потужний, а просто тому що у будь-якої країни є інерція», – пояснив Обухов.

Він заявив, що Путін не є одноосібним главою держави, він очолює кремлівську «мафію» і виконує її побажання. «Путін – ватажок мафії. Він не диктатор, як багато хто думає. Він все одно робить те, що потрібно оточенню», – наголосив Обухов.

Інформація ЗМІ про «відставку Путіна» і реакція Кремля

  • Як повідомило 6 листопада 2020 року видання The Sun з посиланням на джерела в Москві, Путін може піти з посади президента Росії на початку 2021 року через побоювання, що він має «хворобу Паркінсона».
  • У Кремлі в той же день заперечили інформацію ЗМІ, що Путін може піти у відставку через хворобу.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: