Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чому швидка довго їде на виклик до хворого з коронавірусом: відповідь лікаря

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

До хворих або з підозрою на коронавірус бригади швидкої допомоги ніяк не зможуть приїхати швидко. Вони повинні спочатку одягнутися у захисні комбінезони, що займає час.

Про це розповів спеціаліст з медицини невідкладних станів, керівник виїзної бригади київського Центру екстреної медичної допомоги Фелікс Лідерман в ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

«Крім того, на щастя, більшість таких викликів не є екстреними. Тобто хворий цілком може якийсь час терпіти свою температуру, вживати жарознижувальні. Кисень, на щастя, теж показаний далеко не всім. Тому якщо прийдуть одночасно виклик, де буде звучати, наприклад, «погано з серцем, вмирає» або двостороння пневмонія з направленням, і вільних бригад не буде, останній виклик може і постояти. Все має широкий діапазон і залежить від багатьох змінних», — пояснив він.

Фото з власного архіву
Фелікс Лідерман додав, що, відповідно до закону про екстрену допомогу від 2012 року, швидка на екстрені виклики в межах району обслуговування повинна прибути протягом 10 хвилин. На неекстрені — протягом 20.

«Чергування бувають різні, навіть зараз. Може бути дуже багато викликів, а можуть бути періоди затишшя. У другому випадку бригади нормативу, в основному, дотримуються. За великого навантаження запізнення можливі. Але при цьому все одно виклики упорядковано, і на екстрені виклики швидкі намагаються надіслати швидко», — підсумував він.

Нагадаємо, Національна служба здоров’я України надала алгоритм дій, як правильно викликати швидку. Зокрема, у розмові з диспетчером треба називати точну адресу та не перебільшувати ситуації.

Більше читайте тут: https://coronavirus.tsn.ua/chomu-shvidka-dovgo-yide-na-viklik-do-hvorogo-z-koronavirusom-vidpovid-likarya-1678789.html

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: