Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Шмигаль пояснив, чому Україна не купуватиме у Росії вакцину від коронавірусу

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Україна не може і не буде наразі використовувати для вакцинації населення від коронавірусу російську вакцину «Спутник V», оскільки вона не пройшла третьої стадії клінічних випробувань за вимогами ЄС, а тому невідомо, чи вона ефективна на 100%, також невідомі її наслідки. 

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю «Українській правді».

«Щодо російської вакцини, навіть якщо не зважати на геополітичні моменти, то вона не пройшла третьої стадії клінічних випробувань. Тобто вона не може бути використана в Україні так само, як у розвинутих країнах», — сказав очільник українського уряду.

Глава уряду пояснив, що третя стадія клінічних випробувань є наймасовішою і передбачає вакцинацію десятків тисяч людей. Саме після останньої фази стають зрозумілими всі ризики і загрози, які може мати той чи той препарат.

«Це найбільш масова стадія, яка якраз показує всі ризики, загрози, які ця вакцина може в собі нести. Тому сьогодні мова про закупівлю російської вакцини не йде», — додав Шмигаль.

До слова, раніше у ВООЗ заявили, що внесуть російську вакцину «Супутник V» до переліку рекомендованих вакцин для екстреного використання, якщо препарат відповідатиме обов’язковим критеріям. 

Нагадаємо, у ЦГЗ повідомили, що вакцина від коронавірусу надійде до України у межах ініціативи COVAX, попередньо, в середині або наприкінці січня 2021 року. Це буде пробна партія. Сам процес щеплення населення від коронавірусу буде відбуватися у три етапи.1143342631.1601874463

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua


Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: