Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

30 депутатів пропустили 90% голосувань Ради в грудні, — КВУ

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

У грудні 30 народних депутатів пропустили понад 90% голосувань парламенту. Із них 21 народний депутат не проголосував жодного разу за місяць.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Мова йде як про депутатів, які взагалі були відсутні на засіданнях, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали.

Зокрема, жодного разу не проголосували Юрій Солод, Юлій Іоффе, Тарас Козак («Опозиційна платформа – За життя»), Ігор Колихаєв («За майбутнє»). Сергій Ларін (ОПЗЖ) проголосував один раз за місяць, Дмитро Шенцев (позафракційний) – 6 разів, Сергій Льовочкін (ОПЗЖ) – 10 разів, Юрій Бойко (ОПЗЖ) – 13 разів.Разумков прокоментував ймовірність дострокових парламентських виборів

Лише шестеро депутатів взяли участь в усіх 100% голосувань за місяць: Максим Павлюк, Олег Колєв, Володимир Ватрас, Олександр Бакумов, Ігор Копитін, Михайло Лаба.

Серед фракцій найнижчі показники голосувань в депутатів ОПЗЖ. В середньому вони взяли участь лише в 36% голосувань. Депутати ВО «Батьківщина» та групи «За майбутнє» в середньому голосували в 48% випадках. У решти фракцій показники вищі: група «Довіра» та «Голос»» (74%), «Європейська солідарність» (77%), «Слуга Народу»

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: