Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

500 млн доларів інвестицій: OKKO планує почати будівництво гірськолижного курорту в Карпатах

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

У 2021 році холдинг OKKO Group планує розпочати будівництво гірськолижного курорту на території Славської об’єднаної територіальної громади (Львівська область), сума інвестицій становитиме 500 млн доларів.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заступника керівника управління туризму і курортів Львівської ОДА Тараса Лозинського.

«Це дуже тривалий проєкт, який буде тривати близько чотирьох років. Він стартує в 2021 році. Зараз всі питання з землею вирішені, наступний крок — розробка проєкту, проєктно-кошторисної документації та початок будівельних робіт», — розповів Лозинський.

За його словами, курорт побудують в 15 км від Славського у селах Верхня Рожанка і Волосянка.

«Австрійські експерти приїжджали вивчати схили, висоту гір, інфраструктуру і ці населені пункти потрапили в стратегію», — зазначив він.

«ОККО всі свої акції зареєструвало в Славському і, відповідно, податок, який сплачує компанія, залишається тут, в громаді. Ці кошти реінвестують в розвиток гірськолижної інфраструктури, в бренд Славського, в ремонт доріг і розвиток громади», — додав представник Львівської ОДА.

За його словами, курорт у технічному плані буде випереджати Буковель на 8-9 років. Комплекс буде включати більше 60 км трас, реалізація проєкту проходитиме в 3 черги.

«OKKO Group — холдинг, флагманом якого є мережа АЗК «ОККО» («Концерн «Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів в сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

У холдинг також входить житлово-будівельна компанія «Ваш дім», яка займається проєктуванням, будівництвом і реалізацією житлових проєктів», — йдеться у повідомленні.

Більше цікавих новин читайте на сайті - cok.in.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    %d такие блоггеры, как: